Спутниковое ТВ Киев

Супутникове ТБ в Києві

(097) 809-14-61, (099) 218-98-76

Ремонт супутникових систем

Ремонт супутникових антен, систем у Києві справа рук установників. Більшість із них, при встановленні супутникової системи гарантують нормальну роботу встановленого обладнання та зобов'язуються безкоштовно все ремонтувати, але тільки протягом 1 року. При цьому заявки на ремонт, особливо гарантійний, приймаються без особливого ентузіазму, часто вони просто губляться, як і самі установники. Майстер, який займається ремонтом систем супутникового телебачення, повинен мати вищу кваліфікацію, ніж просто установник, адже йому доводиться розбиратися з особливостями роботи та налаштувань різних систем супутникового телебачення. А грошей на ремонтних роботах багато не заробиш, навіть у Києві. Тому, при оформленні заявок на встановлення, налаштування та ремонт систем супутникового телебачення, у нас діє принцип одного вікна: наші фахівці виконують весь комплекс робіт у сфері супутникового телебачення.

Ремонт супутникової антени

Якщо у Вас виникли проблеми з Вашою антеною, а Ваш установник десь “загубився”, то Ви можете замовити ремонт супутникової антени, звернувшись до будь-якої супутникової фірми Києва.

Ремонт супутникової антени – це платна послуга. Замовити виклик майстра-фахівця для ремонту системи супутникового телебачення додому в Києві коштуватиме приблизно 150 гр.

Якщо під час проведення ремонтних робіт потрібно замінити будь-які компоненти встановленого обладнання, вартість роботи відповідно збільшиться. На вартість ремонту супутникової антени в Києві впливає ряд факторів: складність доступу до антени, умови роботи майстра {плоский або “крутий” дах}, склад та складність обладнання, що застосовується.

Під час оформлення заявки на ремонт системи супутникового ТБ замовнику важливо вказати достовірні відомості: зразковий розмір антени, супутники, з яких приймався телевізійний сигнал, модель ресиверу, місце встановлення антени. Якщо супутникова антена встановлена ​​на даху, то для організації ремонтних робіт у визначений час майстру має бути забезпечений вихід на дах.

Характерні несправності у супутниковій системі:

Окремі канали телевізора “не показують”. В цьому випадку, швидше за все, ремонт не потрібний, потрібно просто прописати канали. Докладніше дивіться розділ “Оновлення каналів тюнеру”.

На екрані телевізора бриж, вертикальні напливи або клацання в динаміці, або тюнер часто зависає. Причиною таких явищ може бути несправний кабель, що з'єднує тюнер та телевізор.

Тюнер намагається ввімкнутися, але тільки “блимає”. Можлива причина - коротке замикання в антенному кабелі. У цьому випадку слід від'єднати [відкрутити] роз'єм антенного кабелю від тюнеру [на задній панелі тюнера]. Якщо при увімкненні тюнер більше не вимикається, значить, припущення про замикання в кабелі підтверджується. Далі слід переконатися, що немає замикання в роз'ємі на кінці кабелю і викликати майстра для ремонту.

Зображення на екрані телевізора не стійке, на багатьох каналах розсипається на "кубики", багато чи всі канали не працюють. В цьому випадку проблеми, швидше за все, на супутниковій тарілці.

Спробувати відремонтувати свою систему супутникового телебачення Ви можете самостійно, не викликаючи майстра. На допомогу ентузіастам ми підготували методику, наведену нижче.

Ремонт та налаштування супутникових антен {систем} самостійно.

Часто для проведення ремонту Вашого домашнього супутникового ТБ не обов'язково викликати фахівця. Те, що Вам здається несправністю, насправді може виявитися не коректним налаштуванням тюнеру або поганим контактом з'єднувального кабелю.

Наймасовішою системою супутникового ТБ у Києві є система для прийому телеканалів із трьох супутників: Hotbird - Sirius[Astra 4A] – Amos. Цю систему ми спробуємо “відремонтувати”. Вихідні дані: у кімнаті знаходяться телевізор і тюнер, кабель від супутникової антени підключено до тюнеру, все працювало, але щось зламалося.

На першому етапі ремонту та налаштування супутникової системи потрібно перевірити наявність зв'язку між тюнером і телевізором та перевірити надійність кабельних з'єднань. На кінці кабелю від супутникової антени повинен бути туго накручений F-роз'єм, торкання волосків обплетення з жилою кабелю виключено [інакше коротке замикання!]. Цей F-роз'єм кабелю накручується на роз'єм тюнеру з маркуванням “LNB IN” на задній панелі тюнера. При цьому вказаний роз'єм тюнеру повинен бути захищений від "качання" затягнутою контргайкою. Один із відеовиходів тюнеру, наприклад “Scart” або “RCA”, повинен бути з'єднаний за допомогою кабелю з відеовходом телевізора з маркуванням “IN” [ “IN”, а не ”OUT”!]. У телевізорі може бути кілька відеовходів, які можуть використовуватися для підключення до телевізора різних джерел відео: тюнеру, відеомагнітофону, відеокамери і т.д. У цьому випадку в телевізорі слід вибрати потрібний відеовхід, саме той, до якого підключений тюнер. Вхідний роз'єм телевізора може позначатися як "Scart", "Component IN", "AV", "HDMI IN", та ін. Для вибору потрібного відеовходу використовується пульт дистанційного керування телевізора. На цьому пульті є кнопка, позначена як “AV” або “VIDEO” або ”Sourse”, залежно від моделі телевізора. При увімкненому тюнері на екрані телевізора має відображатися поточний стан тюнеру. Команди, що подаються тюнеру за допомогою пульта дистанційного керування тюнеру, повинні виконуватися і адекватно відображатися на екрані телевізора, наприклад, викликатися список каналів тюнеру, включатися режими меню. За відсутності зв'язку телевізора з тюнером можна за допомогою вказаної кнопки пульта телевізора перебрати різні входи телевізора. Якщо, з урахуванням вищезазначених рекомендацій, зв'язок тюнера з телевізором встановити не вдається, рекомендується змінити кабель між тюнером та телевізором. Для зв'язку тюнера з телевізором використовуються різні типи кабелю.

Найпоширеніші: "3 тюльпани - 3 тюльпани", "Scart - Scart", "Scart - 3 тюльпани", "Scart - 6 тюльпанів". Вибір кабелю для конкретної пари тюнер – телевізор визначається наявністю відповідного вхідного роз'єму в телевізорі. Найпростішим і найдешевшим є кабель “3 тюльпани – 3 тюльпани”, що складається з трьох дротів, кожен з яких має свою жилу і оплетку. При використанні такого кабелю для підключення тюнера до телевізора вихід тюнера VIDEO [жовтий] підключається до входу телевізора VIDEO IN[жовтий], виходи тюнера AUDIO [білий-L, червоний-R] підключаються до відповідних за кольором входів. Якщо для підключення тюнеру до телевізора використовується кабель "Scart - 6 тюльпанів", то тут легко припуститися помилки. Ваш телевізор може мати лише один вільний відеовхід, наприклад, у вигляді "квадратного" роз'єму "Scart". У цьому випадку роз'єм кабелю Scart встановлюється в Scart-роз'єм телевізора, а інший кінець кабелю з шістьма проводами потрібно правильно підключити до тюнера. Оскільки телевізійний сигнал надсилається від тюнера до телевізора, то з шести дротів ми вибираємо три з позначкою “IN”[вхід у кабель]. Три вибрані дроти підключаються до тюнеру "за кольорами": жовтий VIDEO, білий-AUDEO L-лівий, червоний-AUDEO R-правий. Якщо у Вашому телевізорі немає вільного роз'єму “Scart”, але є “тюльпани”, то кабель підключається “навпаки”: роз'єм Scart кабелю встановлюється в роз'єм Scart тюнера, а три дроти з маркуванням “OUT” за кольорами підключаються до телевізора.

Якщо зв'язок тюнеру з телевізором присутній, але жоден супутниковий канал не працює, значить або несправний тюнер або збиті його налаштування, або від супутникової антени не надходить повноцінний сигнал. Імовірність виходу з ладу тюнера не велика, щоб збити налаштування тюнера, потрібно ”поколупатися” у меню тюнера. Якщо у Вас є впевненість, що в налаштуваннях тюнера ніхто не "колупався", значить, вся справа або в налаштуванні антени, або в несправності кабелю, що з'єднує антену з тюнером. За нашою статистикою, найвірогіднішою причиною всіх проблем є збій у налаштуванні антени. Удар вітру здатний розгорнути антену або її зігнути або навіть зламати її. Розворот антени навіть на 3 градуси по горизонталі від початкового положення може призвести до втрати всіх каналів. Супутникова антена налаштовується за приладами, при цьому кожен конвертор відповідає за прийом сигналу зі свого супутника, тому головні вимоги при встановленні антени - надійність і жорсткість кріплень. Всі гайки повинні бути максимально затягнуті, кронштейн, на якому кріпиться антена, має бути надійно закріплений на жорсткій поверхні без хитання, бажано також застосування сталевого страхувального тросу.

Наша статистика при виконанні робіт з ремонту та налаштування систем супутникового телебачення в Києві вказує ще на одну причину, що часто зустрічається, виходу з ладу супутникової системи. Це поломка дистанційного перемикача DISEQC, який зазвичай кріпиться на кронштейні поруч із супутниковою антеною та захищається від дощу парасолькою із пластикової пляшки. При виборі телевізійного каналу на тюнері перемикач автоматично включає роботу той конвертор, який відповідає за прийом сигналу з того супутника, з якого транслюється обраний на тюнері канал. Інші конвертори при цьому вимкнуто. Вихід з ладу перемикача призводить до втрати прийому каналів одного чи всіх супутників. У перемикача зазвичай є 4 входи, кожен з них підключається до свого конвертора, націленого на певний супутник, щоб по команді від тюнеру підключити потрібний супутник. Протокол таких з'єднань є частиною налаштувань Вашого тюнера. Знайти у своєму тюнері такі налаштування не складно. Наприклад, для тюнера "ORTON" потрібно на пульті натиснути кнопку "MENU", потім "Установка", "OK", "OK", у верхньому рядку таблички вибрати супутник, наприклад, "Sirius" і в четвертому рядку зверху DiSEqC прочитати число, наприклад, ¼. Запис означає, що конвертор, налаштований на прийом сигналу з супутника Sirius, підключений до першого входу чотиривхідного перемикача. Кожен конвертор підключений до входу перемикача, що має бути відображено в налаштуваннях тюнера.

Якщо Вам важко викликати майстра для ремонту своєї антени, Ви можете спробувати самостійно замінити описаний вище перемикач. У Києві його можна придбати на радіоринку, вартість приладу не перевищує 25 грн. Тут можна оновити прошивку тюнера, якщо Ви захопите з собою тюнер і зверніться в будь-який павільйон, де продається супутникове обладнання. Обновити прошивку тюнера корисно у будь-якому випадку, адже у Вас з'являться свіжі списки каналів з таблицею ключів для перегляду кодованих каналів. Крім того, у Вас з'явиться впевненість, що з Вашим тюнером все добре і причини несправностей, якщо вони залишаться після прошивки, потрібно шукати не тюнері, а в супутниковій тарілці або в кабелі, що підключає супутникову антену до тюнера.

Якщо після прошивки тюнера Ваша система супутникового телебачення не запрацювала, то рекомендується викликати спеціаліста для ремонту. Якщо Ви все-таки хочете спробувати самостійно налаштувати супутникову антену, звертайтесь до розділу нашого сайту “Встановлення супутникових антен”.

Ремонт супутникових тарілок Київ 

Будь ласка, дзвоніть! +38 (099) 218-98-76, +38 (093) 574-34-57, +38 (096) 838-96-86, +38 (094) 892-12-87

Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання!