Спутниковое ТВ Киев

Супутникове ТБ в Києві

(097) 809-14-61, (099) 218-98-76

Налаштування супутникових тарілок

Головний компонент системи супутникового телебачення – це супутникова антена (або, як її часто називають – супутникова тарілка), яка приймає телевізійний сигнал із супутника. Для власників заміської нерухомості та мешканців приватного сектору встановлення супутникових антен часто єдина альтернатива кабельному та ефірному ТБ.

Придбати комплект СТБ сьогодні не складе особливих проблем, а ось правильно налаштувати супутникову антену – справа, яку, не маючи спеціальних навичок, знань та досвіду, виконати дуже важко.

Відразу хочемо попередити тих, хто бажає заощадити деяку суму на послугах із встановлення та налаштування системи прийому супутникового телебачення, що самостійний монтаж та налаштування супутникових антен далеко не найлегша і найпростіша справа. Тим, хто все ж таки відчуває, що може сам налаштувати супутникову тарілку, ми настійно рекомендуємо дотримуватися інструкції з налаштування супутникової антени та вимог техніки безпеки. Все добре зважте перед тим, як розпочати роботи, і обов'язково порівняйте вартість придбаного обладнання та самостійної установки з вартістю комплекту СТБ з налаштуванням супутникової антени нашими фахівцями "під ключ" та гарантією на всі роботи та встановлене обладнання.

Процес налаштування супутникової антени

Налаштування супутникової антени або всієї системи супутникового телебачення (СТБ) може знадобитися у випадку, якщо Ви:

  • купили комплект супутникового телебачення "у коробці" і не хочете витрачатися на майстра. Ознайомтеся з інструкцією зі встановлення супутникової антени на нашому сайті та налаштуйте антену самостійно;
  • не можете підключити новий телевізор до вже встановленої системи СТБ;
  • бажаєте додати до стандартного пакету каналів без абонплати більше пізнавальних, спортивних, фільмових, дитячих та ін. тематичних каналів;
  • бажаєте дивитися на своєму новому LED телевізорі HD канали;
  • вже давно встановили свою систему СТБ, список каналів застарів, і багато каналів перестали транслюватися, або Ви купили новий телевізор, а якість картинки старого супутникового ресиверу не відповідає сучасним вимогам. У такому разі Вам необхідна консультація нашого спеціаліста та його послуги з діагностики та оновлення обладнання та програмного забезпечення Вашої системи СТБ. У деяких випадках ми зможемо проконсультувати Вас і допомогти телефоном, on-line або електронною поштою, а якщо Ви все-таки не можете впоратися самі – викликайте наших фахівців. Коректне налаштування супутникової антени - основа якісної роботи всієї системи СТБ.

Налаштування супутникової антени — основні принципи та особливості

Від того як буде налаштована антена залежить в результаті якість сигналу і, відповідно, можливість безперебійного і чіткого перегляду всіх каналів, включених в пакет кабельного телебачення. Налаштування виконується так:

Визначається центральний супутник. Для цього провід центрального конвектора слід підключити до перемикача. Далі з виходу перемикача прокладається кабель, який підключається до входу ресивера (тюнера). Після цього слід підключити ресивер до телевізора та встановити потрібні параметри згідно координат супутника та інструкції з експлуатації.

Після того, як параметри проставлені, слід домогтися появи сигналу, орієнтуючись при цьому на графу «якість». Для цього слід повільно та плавно повертати антену у пошуках максимально чіткого прийому. Потім, за допомогою спеціального обладнання, майстри включають режим сканування, перевіряючи, чи на той супутник було зроблено налаштування. Якщо все правильно, то на екрані телевізора має з'явитись список відповідних телеканалів.

Устаткування антени може бути завішене, отже, повинні бути закріплені всі гайки кріплення, таким чином, щоб вона трималася міцно і більше не поверталася. Встановлення антен - трудомісткий і складний процес, якісне та своєчасне завершення якого під силу досвідченому майстру. Він не тільки підбере оптимальне місце для встановлення, але й правильно закріпить усі складові супутникового обладнання, а також налаштує максимально можливу кількість телеканалів, що приймаються.